Informácie

PRÍJEMNÉ UBYTOVANIE V SRDCI TATIER

Atmosféra Vily Astra dýcha príjemným retro štýlom a slovenskou pohostinnosťou. Útulný interiér a pokojné okolie Tatier Vám ponúka možnosť zažiť neopakovateľný rodinný, či romantický pobyt.

Váš zaslúžený oddych

Vaša Vila Astra

Vysoké Tatry Stará Lesná Ubytovanie

Pravá tatranská pokojná
atmosféra.

Vila Astra sa nachádza uprostred prírody v Starej Lesnej. Je dobrým východiskovým bodom pre pešiu turistiku, lyžovanie a bicyklovanie vo Vysokých Tatrách. K dispozícii máte bar, vonkajšie ohnisko a izby so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Všetky izby sú zariadené dreveným nábytkom, ktorý poskytuje výhľad na hory. K dispozícii v nich máte tiež chladničku a vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom. Vo vile Astra môžete využívať aj gril. Priamo na mieste máte k dispozícii bezplatné parkovisko.

Vila Astra v Starej Lesnej ponúka ubytovanie v tichej a príjemnej lokalite. Za vilou sa nachádza horský potok s peknou čistou vodou, ktorého šum ukľudní a pohladí na duši. Vila Astra sa nachádza v srdci podtatranských osád, v tichom malebnom prostredí na okraji obce Stará Lesná a v blízkosti obcí Tatranská Lomnica (3km) a Starý Smokovec (7km). V zime je možné lyžovať na bežeckých tratiach a v lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica-Jamy, Skalnaté pleso, Ždiar, Štrbské Pleso a Starý Smokovec. Lyžiarske strediská Tatranská Lomnica a Čučoriedky sú vzdialené 3 km. Starý Smokovec, Hrebienok a golfové ihrisko Black Stork sa nachádzajú vo vzdialenosti (7km) od vily Astra. Aquacity Poprad je vzdialený 11 km. Objekt je vhodný na usporiadanie rodinných osláv, pracovných porád a školení a firemných prezentácií.

Rezervácia ubytovania a doplnkové informácie

Čakajú Vás apartmány zariadené v historickom štýle, plne vybavené všetkým, čo si dnešná doba si vyžaduje. Vila Astra ponúka ubytovanie v 11 izbách rôznych kategórii.

Príchod-odchod: Check-in: od 14:00h. do 20:00h.
Check-out: od 7:30h. do 10:00h.
Late check-out: V prípade záujmu o neskorší odchod nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle: +421907753027.
Poplatok za neskorší odchod do 13:00 je v cene 20 €/izba. Po dohode môžete využiť aj predĺžený pobyt na izbe až do 16:00 v cene 15€/dospelá osoba a 10€/dieťa.
Raňajky od 7:30h. do 9:00h.
Večere od 18:00h. do 19:30h.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE: Personál vo Vila Astra je plne k dispozícií pre check-in a check-out vo vyhradených hodinách. V prípade akýchkoľvek otázok, rezervácii alebo požiadaviek nás kedykoľvek môžete kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 753 027.
Late Check-Out - v prípade záujmu o neskorší odchod nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle: +421 918 521 840.
Poplatok za neskorší odchod do 13:00 je v cene 20 €/izba.
Po dohode môžete využiť aj predĺžený pobyt na izbe až do 16:00 v cene 15€/dospelá osoba a 10€/dieťa.

POBYT SO ZVIERATAMI: Domáce zvieratá (psy a mačky) sú vo Vila Astra vítané (poplatok za pobyt je 8€/noc v cene je pelech pre vášho miláčika, misky na jedlo a vodu a pamlsok) Domácim miláčikom však nie je dovolené zdržiavať sa v priestoroch stravovania reštaurácie a wellness centra. Vo všetkých verejných priestoroch musí byť pes na vôdzke a v sprievode svojho majiteľa. Zvieratá nesmú byť ponechané bez dozoru. V prípade poškodenia majetku, je hosť povinný uhradiť vzniknutú škodu v plnej výške.

WELLNESS CENTRUM: Vila Astra ponúka v rámci svojich služieb pre svojich hostí vstup do privátneho wellness centra (VÍRIVKA DELUX pre 4os. , sauny – fínska a infra, oddychová časť). Vstup máte zahrnutý v cene ubytovania podľa vašej rezervácie alebo si ho môžete v prípade záujmu objednať priamo vo Vila Astra alebo na telefónnom čísle: +421 918 521 840.
V rámci doplnkových služieb vám radi poskytneme 30% zľavu do wellness centra v Hoteli Horizont Resort****, Stará Lesná alebo v Hoteli Hills****, Stará Lesná.

V celom areáli je k dispozícii bezplatné WI-FI pripojenie na internet. Pre získanie prístupu je potrebné heslo, informácie a pokyny pre pripojenie nájdete na svojej izbe.

Izby vo Vila Astra sú nefajčiarske, pre hostí je k dispozícií terasa pri Reštaurácií. Fajčenie na izbách je prísne zakázané, v prípade zistenia porušenia zákazu vám bude účtovaná pokuta 200€ za vyčistenie.

STRAVOVANIE:
V našej výnimočnej reštaurácií podávame raňajky a večere. V cene ubytovania máte zahrnuté stravovanie podľa vášho výberu pri rezervácií ubytovania. Raňajky podávame v čase od 7:30h. do 9:00h.
Večere podávame v čase od 18:00h. do 19:30h.
V prípade záujmu o služby stravovania nad rámec vašej rezervácie, vám radi ponúkneme:
Raňajky formou bufetu, nápoje, v cene 9,90€/osoba.
Večere formou bufetu, bez nápojov, v cene 9,90€/osoba.

STRATY: V prípade straty alebo odcudzenia cenných vecí, hotovosti a pod. Vila Astra a jej zamestnanci nezodpovedajú za vzniknutú situáciu. Hosť má možnosť si cenné veci uložiť do trezoru, ktorý sa nachádza na recepcii. Snažíme sa byť ohľaduplní aj v prístupe k životnému prostrediu. Hoci nemáme certifikát zelených budov LEED či BREEAM, chceme, aby naša prevádzka bola čistá, príjemná a ekologická. Zeleňou a veľkorysým priestorom vytvárame príjemné prostredie nielen pre hostí, ale aj našich zamestnancov.

NAŠA ZÁSADA: Uteráky neperieme každý deň, ale iba vtedy, ak nás o to hosť požiada umiestnením špinavého uteráka na zem v kúpeľni. Na vyžiadanie Vám radi vymeníme ručník ako aj osušku za doplatok 5€/ručník + osuška. Výmena posteľnej bielizne (plachta, obliečka - vankúš, paplón) za doplatok 8€/set.
Výmena posteľnej bielizne (plachta, obliečka - vankúš, paplón) 1os. 10€.