Informácie

PRÍJEMNÉ UBYTOVANIE V SRDCI TATIER

Atmosféra Vily Astra dýcha príjemným retro štýlom a slovenskou pohostinnosťou. Útulný interiér a pokojné okolie Tatier Vám ponúka možnosť zažiť neopakovateľný rodinný, či romantický pobyt.

Váš zaslúžený oddych

Vaša Vila Astra

Vysoké Tatry Stará Lesná Ubytovanie

Pravá tatranská pokojná
atmosféra.

Vila Astra sa nachádza uprostred prírody v Starej Lesnej. Je dobrým východiskovým bodom pre pešiu turistiku, lyžovanie a bicyklovanie vo Vysokých Tatrách. K dispozícii máte bar, vonkajšie ohnisko a izby so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Všetky izby sú zariadené dreveným nábytkom, ktorý poskytuje výhľad na hory. K dispozícii v nich máte tiež chladničku a vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom. Vo vile Astra môžete využívať aj gril. Priamo na mieste máte k dispozícii bezplatné parkovisko.

Vila Astra v Starej Lesnej ponúka ubytovanie v tichej a príjemnej lokalite. Za vilou sa nachádza horský potok s peknou čistou vodou, ktorého šum ukľudní a pohladí na duši. Vila Astra sa nachádza v srdci podtatranských osád, v tichom malebnom prostredí na okraji obce Stará Lesná a v blízkosti obcí Tatranská Lomnica (3km) a Starý Smokovec (7km). V zime je možné lyžovať na bežeckých tratiach a v lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica-Jamy, Skalnaté pleso, Ždiar, Štrbské Pleso a Starý Smokovec. Lyžiarske strediská Tatranská Lomnica a Čučoriedky sú vzdialené 3 km. Starý Smokovec, Hrebienok a golfové ihrisko Black Stork sa nachádzajú vo vzdialenosti (7km) od vily Astra. Aquacity Poprad je vzdialený 11 km. Objekt je vhodný na usporiadanie rodinných osláv, pracovných porád a školení a firemných prezentácií.

NAŠE IZBY SÚ VŽDY PRIPRAVENÉ

Čakajú Vás apartmány zariadené v historickom štýle, plne vybavené všetkým, čo si dnešná doba si vyžaduje.

STRAVOVACIE SLUŽBY:Zabezpečujeme kompletný reštauračný servis. Raňajky podávame od 7.30 hod. do 9:00 hod. Večery podávame od 18.00 hod. do 19.00 hod. Večera podľa dennej ponuky už od 6€. Večerné menu prosíme nahlásiť vždy do 9:00. Cateringové služby na požiadanie aj s dopravou. Bufetový servis s terasou k dispozícii.

DOPLNKY: Spoločenská miestnosť pre 40 osôb s kachľovou pecou. Výčapné zariadenia na prenájom, športové potreby (bedminton, lopty), celoročná prevádzka, bezplatné parkovanie s monitorovaným kamerovým systémom, veľký vlastný oddychový areál s lesíkom, potôčikom s vodopádom a jazierkami so pstruhmi, altánok s ohniskom, barom, posedením a možnosťou grilovania, veľká trávnatá plocha s detskými hojdačkami.

UBYTOVANIE: Vila Astra disponuje 11 ubytovacími zariadeniami:
1x Mezonet Superior - max. 6 osôb
1x Superior Deluxe room - max. 6 osôb
4x Štvorlôžková izba - max. 4 osoby
2x Superior room - max. 3 osoby
3x Double room - max. 2 osoby

VYBAVENIE / PROSTREDIE / OKOLIE: Súkromná záhrada s 2 jazierkami a grilom s krytým posedením pre 50 osôb.
MHD Vás odvezie do každého kúta Tatier za pár minút. Viac ako 20 lyžiarských stredísk v okolí. Ubytovanie sa nachádza na okraji lesa v blízkosti Studeného potoka a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.