Informácie

Cenník služieb

Aktuálny cenník a informácie

Rezervácia ubytovania a doplnkové informácie

Čakajú Vás apartmány zariadené v historickom štýle, plne vybavené všetkým, čo si dnešná doba si vyžaduje. Vila Astra ponúka ubytovanie v 11 izbách rôznych kategórii.

Príchod-odchod: Check-in: od 14:00h. do 20:00h.
Check-out: od 7:30h. do 10:00h.
Late check-out: V prípade záujmu o neskorší odchod nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle: +421907753027.
Poplatok za neskorší odchod do 13:00 je v cene 20 €/izba. Po dohode môžete využiť aj predĺžený pobyt na izbe až do 16:00 v cene 15€/dospelá osoba a 10€/dieťa.
Raňajky od 7:30h. do 9:00h.
Večere od 18:00h. do 19:30h.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE: Personál vo Vila Astra je plne k dispozícií pre check-in a check-out vo vyhradených hodinách. V prípade akýchkoľvek otázok, rezervácii alebo požiadaviek nás kedykoľvek môžete kontaktovať na telefónnom čísle: +421 907 753 027.
Late Check-Out - v prípade záujmu o neskorší odchod nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle: +421 918 521 840.
Poplatok za neskorší odchod do 13:00 je v cene 20 €/izba.
Po dohode môžete využiť aj predĺžený pobyt na izbe až do 16:00 v cene 15€/dospelá osoba a 10€/dieťa.

POBYT SO ZVIERATAMI: Domáce zvieratá (psy a mačky) sú vo Vila Astra vítané (poplatok za pobyt je 8€/noc v cene je pelech pre vášho miláčika, misky na jedlo a vodu a pamlsok) Domácim miláčikom však nie je dovolené zdržiavať sa v priestoroch stravovania reštaurácie a wellness centra. Vo všetkých verejných priestoroch musí byť pes na vôdzke a v sprievode svojho majiteľa. Zvieratá nesmú byť ponechané bez dozoru. V prípade poškodenia majetku, je hosť povinný uhradiť vzniknutú škodu v plnej výške.

WELLNESS CENTRUM: Vila Astra ponúka v rámci svojich služieb pre svojich hostí vstup do privátneho wellness centra (VÍRIVKA DELUX pre 4os. , sauny – fínska a infra, oddychová časť). Vstup máte zahrnutý v cene ubytovania podľa vašej rezervácie alebo si ho môžete v prípade záujmu objednať priamo vo Vila Astra alebo na telefónnom čísle: +421 918 521 840.
V rámci doplnkových služieb vám radi poskytneme 30% zľavu do wellness centra v Hoteli Horizont Resort****, Stará Lesná alebo v Hoteli Hills****, Stará Lesná.

V celom areáli je k dispozícii bezplatné WI-FI pripojenie na internet. Pre získanie prístupu je potrebné heslo, informácie a pokyny pre pripojenie nájdete na svojej izbe.

Izby vo Vila Astra sú nefajčiarske, pre hostí je k dispozícií terasa pri Reštaurácií. Fajčenie na izbách je prísne zakázané, v prípade zistenia porušenia zákazu vám bude účtovaná pokuta 200€ za vyčistenie.

STRAVOVANIE:
V našej výnimočnej reštaurácií podávame raňajky a večere. V cene ubytovania máte zahrnuté stravovanie podľa vášho výberu pri rezervácií ubytovania. Raňajky podávame v čase od 7:30h. do 9:00h.
Večere podávame v čase od 18:00h. do 19:30h.
V prípade záujmu o služby stravovania nad rámec vašej rezervácie, vám radi ponúkneme:
Raňajky formou bufetu, nápoje, v cene 9,90€/osoba.
Večere formou bufetu, bez nápojov, v cene 9,90€/osoba.

STRATY: V prípade straty alebo odcudzenia cenných vecí, hotovosti a pod. Vila Astra a jej zamestnanci nezodpovedajú za vzniknutú situáciu. Hosť má možnosť si cenné veci uložiť do trezoru, ktorý sa nachádza na recepcii. Snažíme sa byť ohľaduplní aj v prístupe k životnému prostrediu. Hoci nemáme certifikát zelených budov LEED či BREEAM, chceme, aby naša prevádzka bola čistá, príjemná a ekologická. Zeleňou a veľkorysým priestorom vytvárame príjemné prostredie nielen pre hostí, ale aj našich zamestnancov.

NAŠA ZÁSADA: Uteráky neperieme každý deň, ale iba vtedy, ak nás o to hosť požiada umiestnením špinavého uteráka na zem v kúpeľni. Na vyžiadanie Vám radi vymeníme ručník ako aj osušku za doplatok 5€/ručník + osuška. Výmena posteľnej bielizne (plachta, obliečka - vankúš, paplón) za doplatok 8€/set.
Výmena posteľnej bielizne (plachta, obliečka - vankúš, paplón) 1os. 10€.